هوشمندسازی و فناوری اطلاعات

 

 

امروزه استفاده از فن آوری های نوین در حوزه مدیریت شهری، به دلیل آثار و نتایج مثبت آن تبدیل به رویکردی فراگیر در بین مدیران شهری شده است که از جمله این اثار می توان به مسائلی نظیر تسریع و تدقیق در انجام فرایندهای اجرایی و نظارتی مدیریت شهرداری، درامد زایی،  کاهش هزینه ها و افزایش سطح بهره وری و رضایت های عمومی از مدیریت شهری، مدیریت یکپارچه اطلاعات، خبر رسانی و دسترسی عادلانه به اطلاعات، ایجاد هماهنگی بین مدیریت شهری و سایر دستگاه های موثر در مدیریت امور شهر و ...... اشاره نمود.

دپارتمان  هوشمند سازی و فن آوری اطلاعات این مشاور با راه اندازی سامانه و پورتال اختصاصی و انحصاری "تدبیر شهر" به شهرداران و مدیران کلان شهری امکان نظارت و مشاهده دقیق و جزییاتی از وضعیت پروژه های شهر به همراه تمامی ایتم های مورد نیاز نظیر شناسنامه پروژه، وضعیت پیشرفت فیزیکی، تراز مالی، سطح عملکرد پیمانکار و مشاور، نظرات سایر کارشناسان، عموم مردم و ... را می دهد.    

"تهیه نقشه های GIS "، "طراحی اپلیکیشن های کاربردی در حوزه مدیریت شهری"،"طراحی وب سایت ها و پورتال های خبررسانی ویژه شهرداری ها"، از جمله مهم ترین خدماتی می باشد که توسط این دپارتمان ارائه می گردد.

 

برچسب ها

0 نظر

بیان نظر

اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.