پورتال تدبیرشهر

 

خدمات شرکت تدبیرشهر البرز در حوزه نظارت و پایش پروژه ها

شرکت تدبیرشهر البرز به عنوان  مجرب ترین و با سابقه ترین شرکت مشاور در حوزه تهیه سند توسعه راهبردی شهرداری ها تا کنون موفق به تدوین بیش ار 50 سند توسعه راهبردی عمران شهری در شهرهای مختلف کشور شده است و آن ها را به تایید و تصویب مراجع ذیربط رسانده است. از این رو این مشاور به صورت کامل نسبت به مسایل مختلف مربوط به این گونه پروژه ها آگاهی و اشراف دارد.

 یکی از اصلی ترین موضوعات و چالش های مرتبط با پروژه های سند توسعه راهبردی، چگونگی نظارت و پایش پروژه هاست. چرا که به دلیل تغییرات و تحولات موجود در شهرداری ها و شوراهای شهر، انسجام در پیشرفت پروژه ها بر اساس چشم انداز، راهبرد ها و اهداف کلان و خرد که در قالب این گزارش توسط مشاور ترسیم گردیده است، معمولا با چالش های فراوانی مواجه می شود.

به همین دلیل و با توجه به حساسیت این شرکت نسبت به پیشرفت شهر و تحقق پروژه های شهرداری ها بر اساس سند تهیه شده و همچنین تسهیل در فرآیند نظارت و پایش، تدبیرگران نسبت به طراحی و راه اندازی پورتال مجازی "تدبیر شهر" که ابزار اساسی برای نظارت و پایش پروژه های شهری است، اقدام نموده است. این سامانه که بر روی وب سایت شرکت تدبیرشهر به آدرس www.tadbirshahr.com قرار دارد، دارای مزیت های فراوانی برای مدیران شهری است که اهم آن عبارتند از:

  • امکان ارایه درصد پیشرفت پروژه فیزیکی و مالی پروزه ها به صورت انفرادی و کلی بر اساس نمودارهای مختلف
  •  مقایسه میزان پرداخت به پیمانکار بر اساس پیشرفت کار در پروزه های مختلف
  • رصد و پایش زمان بندی فازهای مختلف انجام پروژه ها بر اساس چارت
  • امکان مقایسه تطبیقی پروژه های برنامه پنج ساله شهرداری ها به صورت نموداری
  • دریافت بانک اطلاعاتی کامل پروژه شامل زمانبندی پروژه، اطلاعات مشاور، پیمانکار و ناظر و .....
  • ارایه فایل نهایی و به روز شده برنامه راهبردی به صورت کامل
  • امکان مقایسه میزان پیشرفت پروژه های برنامه های 8 گانه توسعه شهری بر اساس جدول و نموار

با توجه به آنکه در رویکردهای جدید شهرسازی نظارت و پایش یکی ار مهم‌ترین بخش‌های انجام مطالعات شهرسازی است و این امر در کشورهای توسعه یافته بر عهده مشاور اصلی طرح می باشد، شرکت تدبیرشهر البرز با در اختیار داشتن این سامانه منحصر بفرد در کشور، توانایی و آمادگی لازم برای همکاری با شهرداری های کشور را به عنوان عامل نظارت در خصوص پروژه های پیش بینی شده در قالب این سند را دارد . همچنینشرکت تدبیرگران با دراختیار داشتن بانک اطلاعاتی جامع مشاوران و پیمانکاران می تواند به منظور تسهیل در پیشبرد پروژه های مورد نیار شهرداری، به عنوان کارگزار توسعه شهری ایفای نقش کند و ضمن کمک به تعریف پروژه های تکمیلی مورد نیاز، در زمینه معرفی و شناسایی تجهیزات و ادوات استاندارد و با کیفیت داخلی  و خارجی، و نیز مشاوران و  پیمانکاران واجد صلاحیت به شهرداری کمک نماید.

برچسب ها

0 نظر

بیان نظر

اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.